Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Havuz Su Yalıtımı

Yapıların diğer alanlarına kıyasla havuz su yalıtımı sorunu daha zor bir konudur. Bunun başlıca nedenleri arasında öncelikle su basıncının varlığı sonrasında havuz kimyasalları ve yağmur suyu asitleri ve son olarak da ‘’klasik yöntem’’ su izolasyon tercihleri gelmektedir.

SERAMİK ÜSTÜ POLYUREA UYGULANIR MI?

Daha başarılı bir polyurea su yalıtımı çözümü için genellikle seramik yüzeyin kaldırılmasını öneririz. Ancak seramik kaplamanın kaldırılması mümkün değil ya da istenmiyorsa polyurea seramik yüzeye uygulanabilir. Ancak burada önemli olan sırlı yüzeyin zımparalanması ve doğru astar kullanımına dikkat edilmesidir.

HAVUZLARDA POLYUREA BAKIMI

Polyurea Hidroklorik asit, Klor gibi havuz bakımlarında kullanılan kimyasallara karşı yüksek dayanım gösteren bir üründür. Kimyasal dayanım için teknik tabloya bakabilirsiniz.  Fazladan bir bakım gerektirmez. Sadece beş yılda bir UV boya yenilenmelidir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Polyurea havuz uygulamalarında zemin hazırlığında genellikle silim yapılır. Zemin silim işleminden sonra astar uygulanır.  Astar kurumadan silis kum serpilir. Astar tamamen kürünü aldıktan sonra. Kum temizlenir ve polyurea uygulanır. Son işlem olarak sistemi korumak için son kat UV koruyucu püskürtülür.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.