Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Endüstriyel Kaplama

Ucrete Zemin Kaplama

UCRETE – DÜNYA’NIN EN DAYANIKLI ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMASI

Basf, Master Builder Solutions markası ve Ucrete ürünü ile Zemin kaplamalarında inanılmaz bir yenilik getirdi. Birçok fabrika yöneticisi endüstriyel zemin kaplamalar için piyasada kullanılan kaplama ürünlerinin avantajlarını tek üründe görmek istiyor. Epoksi zeminlerdeki dekoratif görünüme, poliüre sistemlerindeki dayanıklılığa tek bir ürünle sahip olmak istiyor. İş BASF UCRETE ile bu talepleri karşılıyor. Dünyanın en dayanıklı zemin kaplaması sloganıyla pazarda yer alan ucrete her geçen gün teknik uzmanlar ve yükleniciler tarafından tercih ediliyor.

Gıda ve ilaç endüstrisindeki zeminler en zorlu koşullara dayanmalı ve aynı anda en yüksek sağlığa uygunluk gereksinimlerini karşılamalıdır. Yoğun ve geçirimsiz Ucrete döşeme sistemleri, en zorlu endüstriyel ortamlar için tasarladıkları, ağır etki, yüksek ve düşük sıcaklıktaki dökülmelere ve kimyasal saldırılara karşı yalnızca en yüksek sağlığa uygunluk standartlarını yerine getirmekle kalmazlar. Ucrete her türlü çevresel bozucu etkiye karşı dayanıklıdır. Ayrıca dünyanın ilk helal sertifikalı zemin kaplama ürünüdür. Ülkemiz gibi Müslüman ülkelerde gıda şirketleri için söz konusu sertifika önem taşıyor.

 

UCRETE AVANTAJLARI NELER?

Hızlı uygulama ve kürlenme Düşük sıcaklıklarda bile. Özellikleri, 10°C’de ve 5 saat sonra cilalama işlerine tamamen servis edilebilir durumdadır.
Sağlamlık Mükemmel çarpma ve aşınma direncine sahiptir. Birçok 20-30   yıllık Ucrete zeminler hala dahi çok zor şartlar altındaki agresif yüzeylerde mükemmel performansını devam ettirmektedir.
Kayma dirençli zemin kaplaması Özel talepler için farklı derecelendirmeler
Hijyenik HACCP sertifikalı, temizlendiğinde paslanmaz çelik kadar sağlıklı.  Eurofins Indoor Air Comfort Gold sertifikalı, düşük        emisyonlar için, bulaşmaz ve kokmaz, hiçbir gecikme olmadan   tekrar operasyon yapılabilir anlamındadır.
Isı dirençli Özelliklerine bağlı olarak 150°C ve -40°C’ye kadar karşı dayanıklılığını korumaktadır.
Bulaşmaz Besin işlenmesi sırasında bile uygulanması mümkündür.
Nem toleranslı 7 günlük beton üzerine herhangi özel bir primer ihtiyacı duymadan hızlı takip edilen projelerin devamını sağlamak amacıyla uygulanabilir.
Kimyasal dirençli Çok kuvvetli asitlerden alkalilere, yağlar ve çözücülere kadar.    Diğer reçine zemin kaplamaları hızlıca çözünebilir.
Antistatik İletken özellikleri istenmeyen statik elektriği kontrol altında tutucu özellik göstermektedir.
Sürdürülebilir Sağlam materyaller ve düşük VOC emisyonları
Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: endüstriyel kaplama polyurea otopark zemin kaplama ucrete ucrete zemin kaplama zemin kaplama

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.