Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Sprey Poliüretan Köpük

Sprey Poliüretan Köpük

Sprey Poliüretan Köpük

Sprey Poliüretan Köpük yeni bir evi yalıtmak veya mevcut bir konutun konfor ve enerji performansını artırmak, kalıcı etki yaratacak bir karardır. Bu anlamda konut sahipleri ve bina sahiplerinin projeleri için bir yalıtım ürünü seçerken gerçek bilgiye olmaları önemlidir

Bu makale Köpüklerin avantajını bilin ve  eviniz veya binanız için neden mükemmel bir yalıtım seçimi olduğunu fark etmenizi sağlamak amacıyla kaleme alınmıştır.

Sprey Poliüretan Köpük Isı Yalıtım Performans:

Sprey Poliüretan Köpük, kalınlık başına en düşük ısı iletim katsayısına sahiptir.  Bu da daha fazla potansiyel enerji tasarrufu anlamına gelir. Sprey Poliüretan Köpük için ısı iletim katsayısı değerleri, bir 3 cm kalınlık için 0,017 ve 0,019 aralığında bulunur.

İzolasyon ve Hava Sızdırmazlığı:

Poliüretan Köpük, duvarlarda ve çatılarda hava sızıntısını en aza indirmeye yardımcı olur ve tipik bir ev sahibini tek başına ısıtma ve soğutma maliyetlerinde yüzde 35’e kadar tasarruf ettirir. Püskürtme  Köpük görülen ve görülemeyen alanları izole etmek ve kapatmak için yerinde uygulanır. Bu eşsiz uygulama süreci, Püskürtme  Köpük ‘ün herhangi bir duvar, çatı, tavan veya zemin için tutarlı bir hava sızdırmazlığı sağlayan bir koruma katmanı oluşturmasını sağlar.

  • Yüksek basınçlı iki bileşenli Köpük, açık hücreli ve kapalı hücreli olarak üretilir ve büyük projeler için kullanılabilir. Yüksek yoğunluklu Püskürtme Poliüretan Köpük, çatı kaplama projeleri için de kullanılabilir.

İç Mekân Konforu

Püskürtme Poliüretan Köpük avantajı, yaşam alanlarınızın ve çalışma alanlarınızın rahatlığını artırabilir:

  • Bir binayı hava sızdırmaz hale getirmek, daha iyi iç sıcaklık kontrolü sağlar ve daha konforlu bir iç mekân ortamı yaratır. Aşırı iklim bölgelerinde, iyi bir iç sıcaklık kontrolü, ev konforunda dramatik bir etkiye sahip olabilir.
  • Boşlukları sprey köpük ile doldurulmuş bir yapıda polen, toz ve böceklere karşı bir bariyer sağlanır. Harici alerjenleri azaltmak, alerji geçiren hanelerde özellikle yararlı olabilir.
  • Püskürtme köpüğü, havadan gelen ses iletimini en aza indirmeye yardımcı olur. Açık hücreli köpük yüksek frekanslı gürültüyü azaltabilir ve kapalı hücreli köpük düşük frekanslı gürültüyü azaltabilir. Açık ve kapalı hücreli köpüklerin bir birleşimi gürültü azaltmayı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Sürdürülebilir Kalite:

Püskürtme Poliüretan Köpük ‘ün benzersiz uygulama süreci ve yapışma özellikleri, cami kubbeleri veya benzersiz şekilde şekillendirilmiş alanlar gibi birçok karmaşık uygulama için cazip bir seçim olmasını sağlıyor.  Poliüretan Köpük kopmalar yaşanmaması için emek yoğun tel desteği, ağ veya bağlantı elemanları gerektirmez.

Buna ek olarak, Püskürtme Poliüretan Köpüğün hücresel yapısı yıllar içinde sarkma ya da çökme yapmamakta ve her yıl tutarlı bir performans sergilemektedir.

Tek Adımlı Çözüm:

Belirli Sprey Poliüretan Köpük ürün tiplerini seçmek, yüklenici adına bir ürünle yalıtım, hava sızdırmazlığı ve su geçirmezlik gibi birden fazla hedefi karşılamasına yardımcı olabilir. Bu, herhangi bir projeye, birden fazla malzeme yüklemek için iki veya daha fazla yüklenici işe almakla yaratılan atık ve verimsizliği azaltmaya yardımcı olabilir.

  • Kapalı hücreli Püskürtme Poliüretan Köpük ürünleri, yüksek rüzgâr olaylarında rüzgâr kuvvetine karşı daha güçlü duvarlar oluşturmak ve direnci arttırmak için de kullanılabilir. Bu da depremde daha dayanıklı binalar anlamına gelir.
  • Açık hücreli Sprey Poliüretan Köpük iki yönlü kurutma için izin verir. Örneğin, bir çatı sızıntısı ortaya çıkarsa, açık hücreli yapı, nemin Sprey Poliüretan Köpük geçmesine izin verir. Bu, ev sahiplerinin Sprey Poliüretan Köpüğü çıkarmak ve değiştirmek zorunda kalmadan çatı sızıntısını doğru bir şekilde çözmesine izin verebilir. Kuruduktan sonra, taş yünü ve cam yünü gibi ürünlerin aksine açık hücrenin termal performansı sağlanmaya devam edilecek.

Profesyonel Kurulum:

Eğitimli, profesyonel Sprey Poliüretan Köpük uygulayıcıları doğru ürün seçmenize ve gerekli güvenlik önlemlerini bildirmenize yardımcı olabilir.  Her boyut ve türden projeler Sprey Poliüretan Köpüğün avantajlarından yararlanabilir.

Sürdürülebilirlik:

Sürdürülebilirlik yalıtım hedeflerini karşılamaya yardımcı olacak bir yalıtım ürünü mi arıyorsunuz?

Poliüretan Köpük gibi enerji açısından verimli ürünler, inşaatçılar için yeşil bina sertifikasyon programları ve diğer sürdürülebilirlik standartları için kredi sağlayabilir. Şekerbank Eko Kredi en önde gelen yalıtım kredisidir.

Kalite Ve Tasarruflar:

Bugün kaliteli bir Sprey Poliüretan Köpük ürününe yatırım yapmak gelecekte daha büyük kazanç sağlar. Sprey Poliüretan Köpük avantajının enerji kullanımını kesmesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bizimle konuşun, aylık faturalarda tasarruf edin ve evinizi yıl boyunca daha rahat hale getirin.

Yeni bir ev inşa etmek veya büyük bir yenilenmeye başlamak

Sprey Poliüretan Köpük, binanızın veya evinizin daha verimli çalışmasına yardımcı olacağından, Köpüklerin ısıtma ve soğutma sisteminizi “doğru boyutlandırabilmenize” nasıl yardımcı olabileceğini sorun. Projeniz için enerji verimliliği kredileri veya teşvikleri de kullanılabilir. Bunun için SPPD ve İZODER’e veya bize başvurabilirsiniz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: Isı Yalıtımı polyurea polyurea kaplama polyurea nedir polyurea zemin kaplaması sprey poliüretan köpük sprey polyurea zemin kaplama

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.