Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Teras Su Yalıtımı

Polyurea teras yalıtımı çeşitli etkinlikler ya da bireysel kullanım amacıyla teras olarak planlanmış çatılarda, seramik, beton, karo veya taş kaplama uygulaması su yalıtımı yapamaz.  Beton su alan bir üründür. Seramik kaplama ise bir süre sonra özellikle yağmur suyu asitlerine maruz kaldıktan sonra derzlerden su sızıntısı yapmaya başlar. Taş kaplamalarda da durum aynıdır. İzolasyonu yapılmamış kaplamalardan su döşeme altına geçecek ve oradan da alt katlara yaşam alanlarına sızacak ve yaşam konforunu tehdit edecektir. Bu tür risklere maruz kalmamak için teraslarda en rekabetçi ürün polyureadır.

Polyurea Astar Uygulması

Astar uygulaması yapılacak alan kir, yağ, pas gibi yapışmayı engelleyici maddelerden iyice temizlenmelidir. Yüzey tamamen kuru ve temiz olmalıdır. Eski ve yıpranmış yüzeylerde (aşınmış, gevşemiş ve mekanik mukavemetini kaybetmiş) gerekli onarımlar yapılmadan astar uygulanmamalıdır. Beton prizini almış ve tamamen kurumuş olmalıdır.

Polyurea Pah Yapılması

Polyurea uygulamalarında pah son derece önemli bir detaydır. Birleşim noktalarında hareket, diğer bölgelere göre daha etkilidir. Kopma, yırtılma gibi bozulmalar gerçekleşebilir. Dik açılı birleşim yerinin çarpma sonucu kırılmasını önlemek üzere eğimli hale getirilerek yumuşatılır. Herhangi bir sıva harcı ile de yapılabileceği gibi, pah bandı yapılması tercih edilir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Teraslarda uygulanan polyurea güneş ışınlarına maruz kalacağı için aromatik polyurealar için mutlaka UV koruyucu kullanılmalıdır. Ve UV koruyucu beş yılda bir yenilenmelidir. Endişelenmeyin UV koruyucu boyalar pahalı değildir. Üstelik kendiniz bile uygulayabilirsiniz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.