Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Temel Perde Su Yalıtımı

Temel perde su yalıtımı, konutlar ve yapıların su izolasyonu ile ilgili en önemli bölümüdür.Bu nedenle temel ve perde yalıtımları bir kez yapıldığından son derece dikkatli davranılmalı ve risksiz bir uygulama tercih edilmelidir.Perde yalıtımı yapılmayan bina depremde yıkılma riski ile karşı karşıyadır.Toprak altı sularının temel ve perde duvarlarına nüfuz etmesi sonucu hızlı şekilde korozyon oluşur.

Temel Perde Su Yalıtımı

Toprak altı sularının temel ve perde duvarlarına nüfuz etmesi sonucu hızlı şekilde korozyon oluşur. Bu da binalarda kanser demektir.

PERDE POLYUREA

Bu nedenle temel ve perde yalıtımları bir kez yapıldığından son derece dikkatli davranılmalı ve risksiz bir uygulama tercih edilmelidir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Toprak sularından oluşan asitler suyla birlikte nem gibi belirsiz su ilerlemesi olarak betonlarda ki korozyon hızını arttırırken demir çubuklara kadar işleyerek bir süre sonra demir çubukların çürümesine neden olur. Buna binanın kanserinin ilerlemesi olarak bakabiliriz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.