Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Sprey Poliüretan Köpük

Sprey Poliüretan Köpük uygulaması yeni bir evi yalıtmak veya mevcut bir konutun konfor ve enerji performansını artırmak, kalıcı etki yaratacak bir karardır. Bu anlamda konut sahipleri ve bina sahiplerinin projeleri için bir yalıtım ürünü seçerken gerçek bilgiye olmaları önemlidir. Sprey Poliüretan Köpük, kalınlık başına en düşük ısı iletim katsayısına sahiptir.  Bu da daha fazla potansiyel enerji tasarrufu anlamına gelir. Sprey Poliüretan Köpük uygulaması için ısı iletim katsayısı değerleri, bir 3 cm kalınlık için 0,017 ve 0,019 aralığında bulunur.

Sprey Poliüretan Köpük Uygulaması

Poliüretan köpükler havacılık endüstrisini değerlendirme dışında tutarsak 0.019’luk lamda değeri ile şuan dünyanın en iyi ısı iletim katsayısına sahip yalıtım malzemesidir.  Isı iletim katsayısı ile sağladığı fayda arasında ters orantı vardır. Herhangi bir ısı yalıtım ürününün Isı iletim katsayısı düştükçe sağladı fayda artar. Isı iletim katsayısı arttıkça sağladığı fayda azalır.

Sürdürülebilir Kalite

Püskürtme Poliüretan Köpük ‘ün benzersiz uygulama süreci ve yapışma özellikleri, cami kubbeleri veya benzersiz şekilde şekillendirilmiş alanlar gibi birçok karmaşık uygulama için cazip bir seçim olmasını sağlıyor. Sprey Poliüretan Köpük kopmalar yaşanmaması için emek yoğun tel desteği, ağ veya bağlantı elemanları gerektirmez.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Sprey poliüretan köpük uygulamasında dikkat edilmesi gereken nokta poliüretan köpüğün yoğunluğudur. Açık teras ve otopark üstü gezilebilir alanlarda en az 42 yoğunluk kullanılmalıdır. Ters tavan uygulamalarında 28 yoğunluğa kadar düşülebilir.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.