Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Polyurea Endüstriyel Kaplama

Endüstriyel zeminlerde kurulu makinalar zamanla titreşimden kaynaklı olarak zeminde oynamalara ve betonda çatlamalara neden olur. Çatlaklar derinleştikçe kaplama açısından zeminde hareket daha hissedilir olacak, kaplamada gerilme oluşacak ve en sonunda kopmalar başlayacaktır.

POLYUREA ESNEKLİĞİ

Endüstriyel kaplamalar diğer zemin kaplamalara oranla fiziksel bozulmayla daha fazla karşı karşıya kalırlar. Sanılanın aksine endüstriyel kaplamalar sert değil fakat esnek olmalıdır.

POLYUREA YÜZEY ŞEKLİ

Polyurealarda pürüzlü bir yüzey elde emek için makine ısıtıcılarının kısılması gerekmektedir. Böylelikle polyurea yayılması ve kürlenmesi gecikecek ve pürüzlü bir görünüm kazanacaktır.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Her ne kadar metrekare tüketim artsa da rulo ile uygulama genellikle tercih edilmesinin sebebi astarın rulo ile uygularken zeminin iyice yedirilmesidir. En az 12 saat sonra hazır hal gelmiş astar katmanının üzerine, gerekli makine hazırlıklarından sonra polyurea püskürtülür.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.