Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan enjeksiyon çatlak içine enjeksiyon ürünler ya da reaktif reçineler basarak betonarme yapıların veya duvardaki çatlakların doldurulması anlamına gelir. Betonda işler çeşitli nedenlerden dolayı planlandığı gibi gitmeyebilir. Çatlamalar çökme kaynaklı olacağı gibi betonun büzülmesinden kaynaklı da olabilir.Özellikle su taşıyan çatlaklar inşaat demirlerinde ki korozyon hasarının nedenidir. Bu durum beton bir yapının istikrar ve güvenliğini tehlikeye sokar.

Poliüretan Enjeksiyon Makinası

Enjeksiyonlarda kullanılan makinalar ürünün bileşen sayısına göre değişmektedir. Tek kompenantlı veya takviyeli  enjeksiyon makinaları en basitleridir. Bileşen sayısı arttıkça kullanılan makinanın karmaşıklığı ve poliüretan enjeksiyon makinası fiyatları da değişecektir.

Poliüretan Enjeksiyon Fiyatları

Enjeksiyon ürünün bileşen sayısına göre fiyatı da değişmektedir. Tek kompenantlı veya takviyeli poliüretan enjeksiyon ürünleri en düşük fiyatlısıdır. Bileşen sayısı arttıkça  poliüretan enjeksiyon fiyatları da değişecektir. Poliüretan enjeksiyon fiyatı teklifi alırken yerin görülmesi ve ortalama tüketimin belirlenmesi önemlidir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Poliüretan enjeksiyon ürünlerinde birim fiyatlar tüketilen kilogram üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak işin başında ne kadar ürün tüketimi yapılacağı maalesef ki net olarak belirlenememektedir. Bu nedenle mutlaka tüketime üst sınır belirlemelisiniz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.