Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Otopark Zemin Kaplama

Otopark uygulamalarında Polyurea esnekliği nedeniyle diğer kaplamaların yanında hem uzun ömürlüdür hemde kullanılan süreler boyunca bozulma göstermez. İstenilen kalınlıkta ve istenilen renkte uygulanabilir. Yol çizgi boyaları ile türdeş üründür, bu nedenle üzerine yapılacak yönlendirme boyalarında kalkma gerçekleşmez.

POLYUREA OTOPARK UYGULAMASI

Otopark zeminlerinde polyurea ağır ve aşırı yüklere karşı direnebilir.  Esnek yapısı sayesinde tüm titreşimleri emebilir. Bu nedenle çatlama, kabarma, kalkma ve kopma yapmaz.

RENK VE DESEN SEÇENEĞİ

Polyureaların otoparklar için gün ışığı olmasa da, otoparkı ziyaretçilere daha davetkâr hale getiren çeşitli renk ve desen seçenekleri mevcuttur.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Polyurea Otopark Zeminlerinde; ek yeri olmadan uygulama, daha ekonomik olma, sızdırmazlık sağlama, aşınmaya dayanıklı olma, tozumazlık sağlama, çizilmeye karşı dayanıklılık, bakım dostu olma, rekabetçi fiyatlar sunma, birçok renk seçeneği gibi avantajlara sahiptir.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.