Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Epoksi Uygulaması

Epoksi uygulaması sert, uzun ömürlü bir kaplamadır. Benzin, yağ ve sıradan boyayı bozabilecek diğer birçok maddeye karşı dayanıklıdır. Kolaylıkla temizler ve çeşitli renklerde olabilir. Böylece zemininizi yıllarca temiz ve kullanılır hale getirirsiniz.Ancak, bu zorlu projenin gerçeği, bir, beton zemin kaplamasını tutmuyor olabilir. Ve ikincisi, sizin için zemini hazırlamak yorucu ve sıkıcı olabilir. Bu durum betonun durumunu değerlendirmenize, onu nasıl temizleyeceğimize ve ne kadar ilgi göstereceğimize bağlıdır.

Epoksi Uygulaması

Epoksi Self Leveling zeminler, endüstriler kullanım için önemli operasyonel avantajlara sahiptir. Pürüzsüz ve kesintisiz yüzey, onları sürekli değişen ağır yükleri forkliftlerin ve diğer araçların hareketi için ideal kılar. Ayrıcaayrıca epoksi uygulaması zemini temizlik için daha kolay hale getirir. Kir ve bakteri birikimine izin vermez.

Portakal Kabuğu Desenli

Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama genellikle endüstriyel zeminlerde tercih edilir. Bu desen epoksi kaplamada rolu ile verilir. Astar kat uygulaması, ara kat epoksi uygulaması diğer epoksilerdeki gibi uygulandıktan sonra son katta portakal kabuğu görünümü verilir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Epoksi kaplama uygulamalarında iş planına dikkat edilmesi gerekir. Plansız bir uygulama erken donma veya reaksiyonunu tamamlamama gibi sorunlar doğurabilir. Bu nedenle uygulama şirketinden iş planı istemeli ve şirketin iş planına uygun davranıp davranmadığını denetlemelisiniz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.