Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.

Çatı Su Yalıtımı

Agregalı çatılar, metal çatılar, beton çatılar, sandviç panel çatılar, ve ondüline çatılarda polyurea uygulamaları hem elastik yapısı hem de ek yersiz uygulama yapılabilmesi nedeniyle hızlı ekonomik ve güvenilir su yalıtım çözümleridir. Çatılarda genellikle kullanılan yapı elemanlarının birleşim noktalarından su sızıntıları oluşmaya başlar, ek yerleri özel bantlarla desteklenebilir.

HANGİ ZEMİNLERE UYGULANIR

Polyurea bilindiği gibi saç, metal, beton, ahşap gibi tüm yapı elemanlarına uygun astarlar yoluyla uygulanabilir.  Günde en az 500 metrekare bir çatı polyurea ile su yalıtımı tamamlanabilir.

EK YERLERİNE NE YAPILIR

Polyurea uygulamasında sistemin çok daha uzun yıllar dayanımını arttırmak adına ek yerlerinde şilte ile desteklenebilir. Bu tür uygulamaların maliyeti düşük fakat sağladığı fayda büyüktür.

BİZİ NEDEN TERCİH ETTİLER

Bizimle 7 gün 24 saat temasa geçmekten çekinmeyin.

Biz yılların tecrübesiyle projenize odaklanırız.

Biz daha rekabetçi fiyatlar sunabiliriz.

Biz tüm projeleriniz için ücretsiz danışmanlık yapabiliriz.

Çatılarda uygulanan polyurea güneş ışınlarına maruz kalacağı için aromatik polyurealar için mutlaka UV koruyucu kullanılmalıdır. Ve UV koruyucu beş yılda bir yenilenmelidir. Endişelenmeyin UV koruyucu boyalar pahalı değildir. Üstelik kendiniz bile uygulayabilirsiniz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.