Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Categories: Endüstriyel Kaplama Epoksi Epoksi Kaplama Otopark Zemin Kaplama Polyurea Kaplama Polyurea Sprey Zemin Kaplama

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi kaplamalar modern kimyanın bize armağan ettiği formüllerden bir tanesidir. Günlük hayatı kolaylaştırmak için ortaya koyulan bazı formüller insan hayatının bütün alanlarında kullanılmaktadır. Epoksi sözcüğü Yunanca temeline sahip bir kelime öbeğidir. Asitli manasına gelen bu kelime grubu hayatımızın birçok alanına yayılmış olan fakat bizim henüz yeterince bilmediğimiz bir kimyasal olan epoksi her gün iç içe olduğumuz yer döşemelerinde kullanılmaktadır. Zemin kaplaması alanında kullanılmasının asıl nedeni dayanıklılığının çok fazla olmasıdır. Örneğin ahşap zeminler çok kısa bir süre içerisinde deforme olurken epoksi zeminlerde böyle bir sonucun ortaya çıkması imkan dahilinde değildir. Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama sayesinde dekoratif açıdan harika bir görünüme sahip olan bir yer döşemesine erişebilirsiniz. Ayrıca senelerce kullanacağınız dayanıklı bir zemine ulaşmış olursunuz.

Epoksi zemin kaplamanın içerisinde bulunan kimyasallar nedeni ile zaman geçtikçe çok daha dayanıklı bir hale gelir.  Bu madde ev döşemeleri için kullanılması ideal olan kimyasallardandır. Kimyasal olarak adlandırılması insanları korkutmamalıdır. İnsan el ile temas edeceği için gerekli olan bütün denetimlerden geçirilen bu zeminler sağlık açısından hiçbir tehlike içermemektedir. Epoksi zemin kaplama alanı yaygın bir biçimde kullanılmaya başladıkça seçeneklerde de büyük bir artış ortaya çıkmıştır. Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama da bu seçeneklerden yalnızca bir tanesidir. Dokusunu ve rengini beğendiğiniz takdirde gerekli sipariş işlemlerini yaptırarak epoksi kaplamanıza ulaşabilirsiniz.

Çocuklu ailelerin en çok zorlandığı şeylerden bir tanesi temizlik konusu ile alakalıdır. Sürekli yerlere bir şeyler döken çocuklar yer döşemelerini çok kötü bir duruma getirebilmektedir. Bu nedenle çocuklu ailelerin döşeme seçimini temizlik unsuruna bağlı olarak yapmaları gerekmektedir. Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama seçilirse temizlik işlemleri çok kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Epoksi kaplamalar bu nedenle konut içlerinde çok sık bir biçimde kullanılmaya başlamıştır. Hijyenik olduğu kadar sağlıklı da olan bu kaplamalar dayanıklılık özelliği ile de göz doldurmaktadır. Kısa bir süre içerisinde büyük bir yaygınlık kazanan bu zemin özellikleri ile yer döşemesi konusunda kararsız olan kişilerin düşüncelerinin netleşmesini sağlamaktadır.

Epoksi fiyat bilgisi için tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: epoksi epoksi kaplama

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.