Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Categories: Endüstriyel Kaplama Perde Yalıtımı Polyurea Kaplama Polyurea Sprey Polyurea Uygulamaları Su İzolasyonu Su Yalıtımı

Polyurea Uygulamaları

POLYUREA UYGULAMALARI

Polyurea uygulamaları, gerekli astar çalışması yapılmış beton zeminlere çok iyi bir yapışma sağlar. Epoksi, poliüretan, fiberglas ve diğer mat kaplama çözümlerine rakipsiz seçenek olarak karşımıza çıkar. Sprey polyurea düşük gerilimi, çok yüksek darbe dayanımı ve esneklik özelliği ile beton kaplama için rekabetçi bir çözüm sunar. Poliüre, koruma tanklarının kaplanması için bir ürün olarak kullanılır. Polyurea, atık su tanklarında yaygın olarak kullanılır ve tuzlu su da dahil olmak üzere çoğu su tankı için ideal kaplamadır. Sprey Polyurea arıtma tesislerinde oluşan birçok kimyasal gazlara bile dayanır.

httpv://www.youtube.com/watch?v=embed/boVX0DKm53E

Poliüre beton kaplamalar endüstriyel zemin kaplamaları ve çatı kaplamaları için uygundur. Poliüre beton kaplamalar istenilen kalınlıkta uygulanabilmesi, kimyasallara dayanıklı, ek yersiz püskürtülmesi ve esnekliği onu rakipsiz kılar. Yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altında püskürtülür. 10 saniye içinde kürleşir ve kısa bir süre sonra üzerinde yürünebilir.

Epoksi kaplamaların aksine, poliüre çatlamaz. Sprey Polyurea genellikle tipik bir epoksi boyadan en az beş kat fazla kalınlıkta uygulanır. Genellikle bir iki saat içinde hizmete alınmaya hazırdır.

Polyurea uygulamaları:

Teras Su Yalıtımı

Çatı Su Yalıtımı

Havuz Su Yalıtımı

Temel Perde Su Yalıtımı

Gemi Kaplamaları

Otopark Zemin Kaplama

Endüstriyel Zemin Kaplama

Araç İçi Kaplama

Polyurealar dekoratif uygulamalar için de tercih edilir. Ve hatta endüstriyel çözümlerde fiberglass kaplamaların yerini almıştır diyebiliriz. Polyureların yalıtım ve kaplama endüstrisinde nerelerde nasıl kullanıldığını burayı tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Polyurea Uygulamaları

Polyurea Çatı İzolasyonu http://www.polyureakaplamalar.com/polyurea-cati-izolasyonu/ Polyurea Teras Yalıtımları   http://polyureakaplamalar.com/polyurea-teras-yalitimi/ Polyurea Havuz Yalıtımları http://polyureakaplamalar.com/havuz-su-yalitimi/ Polyurea Otopark Zemin Kaplama http://polyureakaplamalar.com/polyurea-otopark-zemin-kaplama/ Polyurea Perde Beton Yalıtımları http://polyureakaplamalar.com/perde-izolasyonu/

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Teras Yalıtımları

Polyurea Çatı İzolasyonu

Polyurea Perde İzolasyonu

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: polyurea application polyurea uygulamaları

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.