Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Otopark zeminleri her gün çok fazla bozucu etki ile karşı karşıyadır.  Özellikle hareket halindeki araçların yükü zeminde titreşim yaratır. Ayrıca, yağ, gres, yol kırıkları ve egzoz gazı zemini etkiler. Bununla birlikte otoparklar gerektiği şekilde kaplanmadığı ziyaretçiler için güven veren yerler değildir. Aslında bütün bu endişeler için basit bir çözüm var: Polyurea otopark zemin kaplama

Polyurea Esnektir

Otopark zeminlerinde polyurea ağır ve aşırı yüklere karşı direnebilir.  Esnek yapısı sayesinde tüm titreşimleri emebilir. Bu nedenle çatlama, kabarma, kalkma ve kopma yapmaz.

Polyureaların otoparklar için gün ışığı olmasa da, otoparkı ziyaretçilere daha davetkâr hale getiren çeşitli renk ve desen seçenekleri mevcuttur. İkonlar, işaretler ve yönlendirme okları, sürücülerin çıkışı bulabilmek için nereye gitmeleri gerektiğini açıkça gösteren yol çizgi boyaları otopark zeminine kolaylıkla uygulanabilir.

Polyurea Otoparklarda Bakımı Kolaydır

Polyurea uygulanmış otopark zeminleri ayrıca doğal bir ses emilimine sahiptir. Zeminlerin kesintisiz ve sızdırmaz olması garanti edildiğinden bakımı son derece kolaydır. Danışmanlarımız, sizin otoparkınızın ihtiyacı olan ve ihtiyaç için hangi polyurea çeşidinin en uygun olduğunun belirlenmesinde sizinle birlikte çalışmak için otoparkınızı yerinde görmekten memnuniyet duyar.

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

 • Polyurea uygulaması için otoparklarda en az 3 mm kalınlık tercih edilmelidir.
 • Dilatasyonlar zemin altı ve zemin üstü hareketlerden dolayı sürekli olarak çalışır durumdadır. Söz konusu çalışma çatlamalar ve kopmalarla sonuçlanır. Bu doğal bir sonuçtur. Tüm dilatosyonlar zaman içerisinde mutlaka bakım gerektirir. Özellikle çimento esaslı malzemeler çatlama ve kopmalar için daha müsait ürünlerdir.
 • Dilatasyon hat boyunca açılarak; gevşek birleşimler ve henüz gevşememiş tüm hat hilti yardımıyla tamamen boşaltılır. Dilatasyon uçları elmas uçlu beton silim makinalarıyla silinir. Hazırlanan dilatasyon boşluklarına Mapeflex PU 65 uygulanır.
 • Dolgular tamamen kuruduktan sonra (ki bu süre en çok 4 saattir.) Astar uygulaması yapılır ve astar henüz kurumadan kalın dişli silis kum serpilir. Astar kuruduktan sonra (ki bu süre en çok 4 saattir.) polyurea uygulanır

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

 1. Ek yeri olmadan uygulama
 2. Daha ekonomik olma
 3. Sızdırmazlık sağlama
 4. Aşınmaya Dayanıklı olma
 5. Toz geçirmezlik sağlama
 6. Çizilmeye karşı dayanıklılık
 7. Bakım dostu olma
 8. Rekabetçi fiyatlar sunma
 9. Birçok renk seçeneği gibi avantajlara sahiptir.
Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: polyurea otopark zemin kaplama

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.