Polyurea Fiyatları

Ana sayfa » BLOG » Polyurea Fiyatları
Polyurea Fiyatları

POLYUREA FİYATLARI

Polyurea  fiyatları

Metrekare birim fiyatı olarak uygulama zeminine, uygulama kalınlığına ve toplam metraja göre değişmektedir. Genel olarak 2 mm kalınlık için 25 € civarında seyreden metrekare Polyurea uygulama fiyatları diğer püskürtülebilir ürünlerle uygulandığında düşme eğilimi gösterir. Polyurea fiyatları genellikle astar ve UV koruyucu alifatik boya ile birlikte verilir. Türkiye’de polyurea tüketimi artıkça polyurea m2  fiyatlarının daha kabul edilebilir seviyelerde olabileceğini tahmin ediyoruz.

Polyurealar özellikli ürünlerdir. Tek bir polyurea çeşidi yoktur. Polyurea projeye göre özel üretilir. Bu nedenle mutlaka hangi polyurea kullanmanız gerektiği ile ilgili bir danışmanla görüşmelisiniz. Polyurea fiyatları oluşturulurken kullanım amacı kesinlikle göz önünde bulundurulur.

polyurea.fiyat
polyurea.fiyat

Polyurea metrekare fiyatları karşılaştırma

Diğer taraftan elinizdeki  polyurea m2 fiyatlarını kolayca karşılaştırabilmek için kg olarak ta fiyat talep edebilirsiniz. Hatta kullanılacak malzemelerin ( astar,polyurea ve UV ) analizli fiyatlarını ve ayrı ayrı polyurea işçilik fiyatlarını talep edebilirsiniz. Böylelikle sizin için en uygun kalitede ve fiyatta polyurea seçeneğine daha kolay karar verebilirsiniz.

Uygulama Alanlarını Göre Polyurea Metrekare Fiyatları:

 

polyurea.metrekare.fiyatlari
polyurea.metrekare.fiyatlari

Aşağıda sunacağımız fiyatlar sizin ihale sürecinde ya da projeniz için fiyat araştırma aşamasında bir fikir oluşturması için verilmiştir. Keşif sonrasında toplam metraj, işçiliğin zorluğu ya da kolaylığı, yatay dikey taşımalar, konaklama ve yemek giderleri gibi şantiyelerde karşılaşılan diğer olası durumlarda fiyat değişiklikleri normal karşılanmalıdır.

 • Zemin Kaplama Fiyatı: € 29 Özellikle ağır taşıt trafiğine maruz kalan fabrika zeminlerinde, polyurea alt hazırlıkları teras ve temel perde uygulamalarına göre fiyatı etkilemektedir.
 • Otopark Zemin Kaplama Fiyatı: € 30 Otoparklar ağır taşıt trafiğine maruz kalmazlar fakat sürekli olarak sürtünmeden kaynaklı bir bozulma eğilimi gösterirler. Bu nedenle otopark zeminlerinde yüksek elastik polyurea kullanılmalı ve en az 3 mm kalınlığında uygulanmalıdır.
 • Teras Su Yalıtım Fiyatı: € 19 Yürünebilir teraslarda standart polyurea uygulamasına silim fiyatı ve UV koruyucu son kat alifatik boya fiyatı eklenir.
 • Temel Perde Su Yalıtım Fiyatı: € 17 En uygun polyurea fiyatları temel perde betonlarının yalıtımında kullanılan polyurea sistemleridir. Burada UV koruyucu son kat alifatik boya kullanılmaz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta perde beton kalıptan kaynaklı vb. gerekçelerle bozuk çıkmışsa veyahut ısı yalıtımı amacıyla sprey poliüretan köpük kullanılabilir.
 • Havuz Su Yalıtım Fiyatı: € 40 Havuzlarda su basıncının ve havuz kimyasallarının varlığı havuz su yalıtımını zorlaştırmaktadır. Havuzlarda iç ya da dış mekân kullanımına bakmaksızın mutlaka saflık derecesi yüksek polyurea kullanılmalı ve en az 3 mm kalınlığında uygulanmalıdır.
 • Sandviç Panel Üstü Su Yalıtım Fiyatı: € 15 Sandviç panel üstü su yalıtımı ek yerlerine püskürtülerek uygulanır. Bir metretül fiyatıdır.

Polyurea Kg Fiyatları

Polyurea kg fiyatları olarak teklif isteyebilirsiniz. Polyurea iki varil olarak toplam 430 kg’dır. iki yüz metrekare nin altında uygulamalar için kg fiyatı ekonomik olmayacaktır.

Polyurea Sprey Metrekare Fiyatları

 

Türkiye – Marine & Koruyucu Kaplamalar Küresel Pazar araştırması için buraya tıklayabilirsiniz.

24 Comments

 • Fiyatı 25 Euro mu yoksa tl mi

  Haşim 26.02.2017
 • merhaba ahşap tekne üzerine uygulanabilir mi

  semih 01.03.2017
  • Semih Bey Merhaba
   Polyurealar gerekli astarlar yardımıyla bir çok yapı malzemesine yüksek aderans gösterirler. Ahşap, Beton, Metal vb yüzeylerde rahatlıkla uygulnanabilir. Ziyaretiniz ve ilginiz için teşekkürler.

   Polyurea Yalıtım 04.03.2017
 • Yurt disinda is yapiyor musunuz. Fiyatlar ayni mi olur.

  Serifali ucuncu 18.03.2017
  • Yurt dışında iş yapıyoruz. Fiyatlar değişkendir. Hangi ülkede ne kadar olacağına o ülkedeki koşullara göre belirleriz. Ziyaretiniz ve ilginiz için teşekkürler.

   Polyurea Yalıtım 29.03.2017
 • Renksiz,şeffaf polyurea uygulamanız var mı?İzmir yeni foça da ki bir süs havuzu için fiyat teklifi verebilir misiniz.?Ercan Sü[email protected]

  Ercan Süelden 29.06.2017
  • Maalesef şeffaf polyurea ürünü yok. Fakat süs havuzunda UV dayanıklı şeffaf kaplamaları değerlendirebilirsiniz.

   Polyurea Yalıtım 13.07.2017
 • Slm bende 5.50 bi kayıgım var ahşap bunu kablaya bilirmiyiz fiyatı ne tutar saygılar.

  Yılmaz erdoğan 12.09.2018
  • Elbette tenke kayık gemi gibi deniz araçları poliüre ile kaplanabilir. Fiyat tüketim miktarına göre oluşur. Tüketim miktarını hesaplamak için tam ölçülerini bize bildirmeniz gerekir. Ziyaretiniz ve ilginiz için teşekkürler.

   Polyurea Yalıtım 28.09.2018
 • Merhaba
  Strafor köpük üzerine uygulamak istiyorum sert olsun istiyorum. Öncelikle küçük spray kutularına doldurma imkanı varmı akrilik boya gibi ? yada rulo/fırça ile kullanma imkanı varmı ?
  5 metre uzunluk, 40 cm genişlik, 20 cm derinlik var. Fiyat çıkarabilirmisiniz ? Fiyatı mail olarakta atabilirsiniz teşekkürler.

  ali 31.10.2018
  • 05322772328 numaralı telefondan ararsanız detaylı görüşmek gerekecek bu konuyu. İlginiz ve yorumunuz için teşekkürler

   Polyurea Yalıtım 13.12.2018
 • Merhaba
  7 metre ahşap teknem var ortalama 17 metre kare gibi dış yüzeyi topluyor veya 20 metre karede diyebiliriz kaplama ne tutar

  Abdullah 23.11.2018
  • Üzerine UV koruyucu ile hesaplandığında metrekaresi 60 € olacaktır. İlginiz ve yorumunuz için teşekkürler

   Polyurea Yalıtım 13.12.2018
 • 25 metrekare teras için toplam fiyat alabilirmiyim.Teşekkürler

  Hasan Korkmaz 03.12.2018
  • Herşey dahil toplam 10779 TL olacaktır. İlginiz ve yorumunuz için teşekkürler

   Polyurea Yalıtım 13.12.2018
 • Merhaba50 m2 teras için boya ve işçil dahil fiyat alabilir miyim

  Rıza 21.01.2019
  • Her şey toplam 17700 TL olacaktır. İlginiz ve yorumunuz için teşekkürler

   Polyurea Yalıtım 22.02.2019
 • 300 m2 lik briket duvar icin ic dış kaplama olmak uzere nasıl bir yöntem onerirsiniz . yaklaşık maliyeti ne olur. Teşekkürler

  Semih 01.02.2019
  • Duvar sıva yapılmalıdır. Aksi durumda tüketim artar bu durumda maliyetleri yükseltir.

   Polyurea Yalıtım 22.02.2019
 • merhaba 7×5 yükseklik 1.50 havuzum var içini tamamen bu malzemeyle kaplaya bilirmiyiz fayansın yerine ve maliyet ne olur

  barış 02.07.2019
 • Merhaba çanakkale lapaekide 17.30 boy 1.60 yükseklik bulunan ahşap yatımı kaplatmak istiyorum fiyat ne tutar

  İsmail ÇİFTCİ 18.07.2019
 • Evimin iki odasını biri yaklaşık 10 diğeri 5 metrekare duvar ve tavanlarını yaptırmak istesem öncelikle gelir mısınız, gelirseniz fiyat nasıl ölür?

  Yusuf 20.09.2019

Yorum Yap

Mail adresiniz saklı tutulur.

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.