Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Polyurea Çatı İzolasyonu

Polyurea catı izolasyonu

POLYUREA ÇATI İZOLASYONU

Polyurea catı izolasyonu

Polyurea catı izolasyonu son yıllarda çatılarda tercih edilen en rekabetçi çözüm yöntemidir.

Polyurea catı izolasyonu tadilat, kaplama ve yalıtımında mükemmel sonuç verir.  Bunun nedeni polyurea tüm çatı malzemelerine ( metal, ahşap, beton,saç trapez, kumlu membran) yüksek yapışma gücüne sahiptir. Sprey polyurea püskürtülerek uygulandığı için kılcal çatlaklarda dahil olmak üzere tüm su izolasyon kaçaklarını doldurur.

Catılarda Sorun Nedir ?

Catılar genellikle ek yerlerinden kaçırırlar. Sandviç panel çatılar, trapez saç çatılar, kiremit çatılar, osb üstü membran çatılar ve ondüline çatılar, her ne kadar ek yerleriyle ilgili çeşitli sızdırmazlık çalışmaları yapılsa da ek yerlerinden su kaçırırlar. Bu sızıntılar  genellikle çatının hareketlerinden, mevsimsel etkilerden örneğin soğuk ve sıcak hava değişimleri gibi ve yağmur suyu asitlerinin yıkıcı etkileri gibi nedenlerle belli bir süre sonra su izolasyon sorunu doğururlar. Söz konusu sorunlar için Polyurea Çatı yalıtımı en iyi çözümdür.

Polyurea Çatı İzolasyonu Avantajı

Sprey polyurea sıvı olarak uygulanması ve çok kısa sürede kürlenerek kullanıma açılması, güneş ışınlarına dayanımı yekpare bir uygulama yapılabilmesi sayesinde Polyurea Çatı yalıtımında sorunsuz çözümler sunar.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: çatı yalıtımı poliürea Polyurea Çatı İzolasyonu polyürea çatı kaplama

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.