Perde izolasyonu

Ana sayfa » BLOG » Perde izolasyonu
Perde izolasyonu

PERDE iZOLASYONU

Perde izolasyonu

Perde izolasyonu konutlar ve yapıların su izolasyonu ile ilgili en önemli bölümüdür.Bu nedenle temel ve perde izolasyonu bir kez yapıldığından son derece dikkatli davranılmalı ve risksiz bir uygulama tercih edilmelidir.Perde yalıtımı yapılmayan bina depremde yıkılma riski ile karşı karşıyadır. Toprak altı sularının temel ve perde duvarlarına nüfuz etmesi sonucu hızlı şekilde korozyon oluşur. Bu da binalarda kanser demektir.

Binalarda kanser

Toprak sularından oluşan asitler suyla birlikte nem gibi belirsiz su ilerlemesi olarak betonlarda ki korozyon hızını arttırırken demir çubuklara kadar işleyerek bir süre sonra demir çubukların çürümesine neden olur. Buna binanın kanserini ilerlemesi olarak bakabiliriz.

Bu aşamada binanın ömrü bitmiş olarak görülmelidir. Neredeyse hiç deprem güvencesi yoktur.

Firmamız temelden perde duvarlara kadar ek yeri olmayan, püskürtme olarak uygulanan en az 2 mm kalınlığında uyguladığımız yağmur suyu asitlerine karşı yüksek dayanımı olan rakipsiz polyurea su yalıtımı ile sorunu kesin olarak çözmektedir. Perde izolasyonunda polyurea püskürtülmeden önce sprey poliüretan köpük uygulaması verimi arttır.

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Mail adresiniz saklı tutulur.

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.