Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Epoksi

Florasan Epoksi Boya

Florasan Epoksi Boya

Kaliteli bir ürün olan florasan epoksi boya, çeşitli birçok faydayı ve kullanıma sahiptir. Bir ev ya da tüm yapılar için uygun bir kullanımı vardır. Genelde kullanıldığı alanlarda;

  • Çok parlak bir görüntü verir.
  • Geceleri ışık almayan tüm bölgelerde bile bir parlaklık yayma özelliği bulunmaktadır. Bir tür yansıtıcı özelliği de bulunur.
  • Genelde gün ışığından bir tür enerji toplar ve akşam olduğunda bu enerji 5 saat ile 10 saat arasında florasan epoksi boyanın sürülmüş olduğu yeri aydınlatmaktadır.
  • Bir diğer ismini de karanlıkta ışık veren bir boya denilebilir. Özellikle karanlıkta gün ışığının biriktirerek yansıtması florasan epoksi boyayı çok daha talep edilesi kılmıştır.
  • Son dönemde plorasan boyaların sanatsal faaliyetlerde ve sahne dokarasyonlarınında da sıklıkla kullanıldığını görüyoruz.

Florasan Epoksi Boya Kullanım Alanları

Florasan boya genel olarak karanlıkta görülemeyen ya da önemli olduğunu düşündüğünüz yerlere sürülen bir boyadır. Karanlıkta bir ışık yansımasını üzerine yansıttığı için, genelde gözlerin rahatlıkla görebileceği bir farkındalık alanı oluşturmaktadır. Bu yüzden;

  • Evdeki bazı eşyalar üzerinde çarpılmaması için kullanılabilir.
  • Acil çıkışı belirten alanlarda kullanılabilir.
  • Yürüme ve koşu için özel alanlarda kullanılır.

Bunun gibi genelde karanlık olduğunda düşünülmesi gereken ve bazı özel alanları belli etmeye yarayan bir boya türüdür. Çİft Komponentli bir yapısı bulunmaktadır ve karanlıkta parlamaktadır. Genel olarak epoksi boyayı en çok önemli kılan ve kullanılan yapısında bir tür kaza durumlarında ya da acil durumlarda kullanılan işlevsel bir boya türüdür. Ayrıca 3 mm kalınlığında uygulanmalıdır.

Florasan Epoksi Boya Diğer İşlevleri

En çok dikkat çeken işlevi uygulandığı zeminde kolay bir temizlik imkanı barındırmasıdır. Hijyenik olması epoksi boyayı çok daha pratik ve zamandan tasarruf ettiren bir yapıya erişebilmesini sağlamıştır. Bu nedenle Florasan Epoksi boya hijyen konusunda beklenileni veren, kimyasal yapısı fazlasıyla kuvvetli ve çabuk yıpranmayan bir özelliği bulunmaktadır.

Dış cephesi özellikle ışıkları doğrudan yansıttığından direk olarak bir taraftan da emme görevi görür. Özellikle elektrik kesintileri olduğu an florasan epoksi boya, kendini karanlıkta bir ışık huznesi altında bir insan gözü için ayırt edici özelliğe bürünmektedir.

son olarak florosan epoksi fiyat için burayı tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment
Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: epoksi epoksi kaplama

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.