Polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sprey polyurea kaplama yapan firmamız, epoksi zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon fiyatlarında da rekabetçidir.
Epoksi

Epoksi Fiyat

EPOKSİ FİYAT

Epoksi fiyat konusu epoksi çeşitleriyle birlikte değerlendirilmesi gerekir. Elbette tüm tüketiciler için fiyat son derece önemli ve büyük oranda da belirleyicidir. Ancak epoksi fiyatları konusunda da kabul edilebilir fiyatların uygun değer noktasının belirlenmesi önemlidir.  Daha uygun fiyat arayışı uygun değer noktasını aştığı anda de malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeler başlıyor demektir. Günümüzde artık markaların tek bir ürün çeşidi yok. Çeşitli gelir gruplarına yine o gelir gruplarının satın alma gücü oranında ürün üretiliyor. A grubu tüketiciler şu kalitede, B grubu tüketiciler şu kalitede C grubu ise şu kalite değerinde denilebiliyor. Bu nedenle özellikle endüstriyel satın alma süreçlerinde teknik bilginin varlığı belirleyici oluyor. Siz epoksi ürünlerin nasıl üretildiğini, olası işçilik hatalarını ne kadar biliyorsanız o kadar doğru fiyata bir ürün ya da hizmet satın almış oluyorsunuz. Bu nedenledir ki yüksek kalite ürün üreten işletmeler genellikle müşteri bilincinin artması konusuna yatırım yaparlar. Hatta ciddi bütçelerle bu projelerin reklamlarını dahi yaparlar.

Epoksi Fiyat Araştırmasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Epoksi fiyatlarında marka elbette önemlidir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta markadan önce işletmenin üretiminin standart mı olup olmadığıdır. Yapı kimyasalları üretimi yapan bir işletme standart bir üretime sahip değilse maalesef ki ürettiği ürünlerin kalitesi de çok değişken olur.
 • Epoksinin yoğunluğu son derece önemlidir işçilik ne kadar tecrübeli ustalar tarafından yapılırsa yapılsın düşük yoğunluklu bir epoksi ürünle yapılan kaplama kısa süre sonra bozulmalar gösterecektir.
 • Epoksi kaplamada zemin hazırlıkları son derece önemlidir. Zemininizin durumunu önce siz analiz edin. Sonra kaç grid silim işlemi yapılması gerektiğine karar verin. Bu konuda karar veremiyorsanız silim makinası üreticilerinden ücretsiz ön inceleme talep edebilirsiniz. Karar verildikten sonra bunu uygulayıcı firmaya kendiniz söyleyin.
 • Epoksi fiyatı kullanıma göre de şekillenir. Epoksi zemin kaplama hangi amaçla kullanılacağı nasıl bir kaplama yapılacağını da belirler. Bu nedenle görüştüğünüz firmaya bunu baştan mutlaka belirtmelisiniz.

Epoksi fiyat çalışması yapılırken bizlerin üzerinde durduğu konulara da burada değinmekte fayda var.

 1. Epoksi kaplama hangi amaç için talep edilmiştir.
 2. Zeminin durumu nedir? Bu sorunun cevabı tüketilecek malzemeleri belirlediği için son derece önemlidir.
 3. Beton ne zaman atılmıştır. Beton yeni atılmışsa en az 28 gün beklenmelidir.
 4. Tüm bu soruların yanıtları keşif aşamasında ortaya çıkar ve analizli epoksi fiyat hazırlanmasında belirleyici olur.

Son olarak epoksi çeşitleriyle bitirmekte fayda var. Aşağıdaki başlıklara tıklayarak epoksi çeşitleriyle ilgili kavramsal ve teknik açıklamalar elde edebilirsiniz.

 1. Multi Layer Epoksi Zemin Kaplama
 2. Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama
 3. Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama
 4. Terrazzo Epoksi Zemin Kaplama
Leave a Comment

View Comments

 • Slm gerçekten derinlemesine ve faydalı bilgilerle dolu bir yazı olmuş emeğinize sağlık

Share
Published by
Polyurea Yalıtım
Tags: epoksi Epoksi Fiyat epoksi kaplama polyurea fiyatları zemin kaplama

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.