Epoksi Boya Kaplama

Ana sayfa » BLOG » Epoksi Boya Kaplama
Epoksi Boya Kaplama

Epoksi Boya Kaplama

Epoksi boya kaplama beton zeminler başta olmak üzere her türlü zemine uygulanabilmektedir. Son kat sistemi olan bu uygulama ile mekânlar artık daha ferah ve daha gösterişli hale gelebiliyorlar. İstediğiniz her renkte bulabileceğiniz bu boyalar fırça, rulo veya püskürtme sistemleri ile istenilen bölgeye kolayca uygulanır. Epoksi boya kaplama uygulanacak alanın M2 alanına göre boyaların boyutları değişmektedir. Dünyada yaygın olarak kullanılan bu zemin sistemi ülkemizde otoparklar, fabrikalar, AVM’ler, spor salonları ve evlerde rahatça kullanılabilmektedir. Boya renklerini istediğiniz açıklıkta veya koyulukta ayarlayabilmeniz mümkündür. Kolay bir uygulama yöntemi var. Dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Uygulanan zeminde birkaç günde normal halini alacak ve belli bir kalınlığa ulaşacaktır. Bu kalınlık ulaşımından sonra artık, uzun yıllar hiçbir şey olmadan zemini kullanabilirsiniz. Hem kullanış bakımından hem de fiyat uygunluğu bakımından en çok tercih edilecek sistemlerin başında gelmektedir. Epoksi boya kaplama özellikler;

  • Hiçbir şekilde koku yapmaz. Kokusu olmayan bir boyadır.
  • Epoksi kaplama Her zemine uygulanabilir
  • Boya yüzeyinin kuruması için 3 gün beklemeniz gerekmektedir. Katları belli aralıklarla atmalısınız. Bu daha iyi bir sonuç çıkartacaktır ortaya.
  • Boyama işlemine başlamadan önce çok iyi karıştırılması gerekmektedir. Böylece uygulanması daha kolay olacaktır.
  • İçindeki etken bileşenlerde hiçbir zarar bulunmayan boylarda sağlığı tehdit edecek hiçbir unsur yoktur.
  • Temizliği çok rahat olarak yapılmaktadır. Üzerinde kir tutmaz ve belli etmez
  • Yalıtım özellikleri göz önüne alındığı için su ile temasında asla bir problem çıkarmaz.
  • Su kaçağı olan alanlarda uygulanarak su kaçağının önüne geçilebilir.

Daha Şık Bir Yaşam Alanı

Epoksi boya kaplama insanların hizmetine sunulmuş en değerli hizmetlerden biridir. Çünkü bu tür kolaylıklar hem maddi açıdan hem de zamansal açıdan tamamen insan yararını düşünen ve buna göre çözümler üreten uygulamalardır. Epoksi boya kaplama Avrupa standartlarında hizmet kalitesi açısından denetlenen ve bu denetleme sonucunda başarı ile geçen bir sistemdir. Yaşam alanlarınıza daha fazla özen ve kalite sunan Epoksi boya kaplama diğer zemin kaplamalara göre daha dayanıklı ve daha uygun fiyatlar sunmaktadır.

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Mail adresiniz saklı tutulur.

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.