Çözümlerimiz

Ana sayfa » Çözümlerimiz
poliuretan enjeksiyon

POLİÜRETAN ENJEKSİYON

Poliüretan enjeksiyon çatlak içine enjeksiyon ürünler ya da reaktif reçineler basarak betonarme yapıların veya duvardaki çatlakların doldurulması anlamına gelir.

self leveling epoksi

EPOKSİ

Epoksi Self Leveling zeminler, endüstriler kullanım için önemli operasyonel avantajlara sahiptir. Pürüzsüz ve kesintisiz yüzey, onları sürekli değişen

Sprey Poliüretan Köpük

SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK

Sprey Poliüretan Köpük, kalınlık başına en düşük ısı iletim katsayısına sahiptir.  Bu da daha fazla potansiyel enerji tasarrufu anlamına gelir. S

polyurea astar uyglması

Polyurea Teras Su Yalıtımı

Çeşitli etkinlikler ya da bireysel kullanım amacıyla teras olarak planlanmış çatılarda, seramik, beton, karo veya taş kaplama uygulaması su yalıtımı yapamaz.

polyurea.çati.su.yalitimi.2

Polyurea Çatı Su Yalıtımı

Agregalı çatılar, metal çatılar, beton çatılar, sandviç panel çatılar, ve ondüline çatılarda polyurea uygulamaları hızlı ekonomik ve güvenilir su yalıtım çözümleridir.

Polyurea Havuz Su Yalıtımı

Polyurea Hidroklorik asit, Klor gibi havuz bakımlarında kullanılan kimyasallara karşı yüksek dayanım gösteren bir üründür. Fazladan bir bakım gerektirmez.

Temel Perde Su Yalıtımı

Polyurea Temel Perde Su Yalıtımı

Temel ve perde yalıtımları bir kez yapıldığından son derece dikkatli davranılmalı ve risksiz bir uygulama tercih edilmelidir.

Polyurea otopark zemin kaplama

Polyurea Otopark Zemin Kaplama

Otopark zeminlerinde polyurea ağır ve aşırı yüklere karşı direnebilir.  Esnek yapısı sayesinde tüm titreşimleri emebilir

Polyurea Endüstriyel Kaplama

Endüstriyel zeminlerde kurulu makinalar zamanla titreşimden kaynaklı olarak zeminde oynamalara ve betonda çatlamalara neden olur.